zonafinanci_logo.fw

Půjčky pro každého z celé ČR

Probereme si pár důležitých informací při poskytování nebo zprostředkování spotřebitelských úvěrů

Nepodléhejte nutnosti peněz a vyvarujte se chyb. Bohužel i přes ochranné mechanizmy jsou mezi námi nepoctivci. Pokud Vám někdo nabídne něco z níže uvedených možností co nejdál od něj. 

Soukromý investor půjčky – všechny subjekty poskytující nebankovní půjčky jsou de-facto soukromý investor. Vždy si ověřte, že jednáte s osobou, která má oprávnění ČNB k poskytování nebo zprostředkování spotřebitelských úvěrů. Půjčka od kohokoliv jiného je extrémně riziková a nemusíte být chráněni příslušným zákonem. 

Komunikace – pokud se dostanete do problémů řešte je hned kontaktem s příslušným poradce nebo úvěrovou společností. Všichni se chtějí radši domluvit než to řešit případným soudním sporem a následnou exekucí. Někteří poskytovatelé v rámci smlouvy mají i možnost zažádat o bezplatné odložení splátek až o 3 měsíce

Peníze dopředu za sjednání – NIKDY !!!!! Pamatujte, že každý zprostředkovatel je odměněn poskytovatelem a na Vaši žádost Vám musí sdělit výši odměny alespoň v procentech. Pokud od Vás někdo chce peníze dopředu za záruku 100% schválení je to lež a jedná se o podvod.

Půjčka v insolvenci – NELZE !!!! Pokud máte osobní bankrot, žádný z registrovaných poskytovatelů Vám nepůjčí. Naopak Vám může být zrušena ochrana před věřiteli, protože porušujete podmínky oddlužení a to fakt nechcete. 

Dokumenty potřebné k vyřízení půjčky – pamatujte, že každý oprávněný a certifikovaný poskytovatel potřebuje ověřit Vaši platební morálku a bonitu ( schopnost splácet ). Ověřte si že všechny dokumenty jsou ke schválení dodány v originální podobě. Nevěřte nikomu kdo bude chtít Váš obraz trochu vylepšit. Jedná se o podvod a budete muset čelit následkům.